מה כדאי לבדוק לפני שבוחרים ספק דיילות?

 • המלצות – ללכת לכנסים ולראות את צוות הדיילות בפעולה. לשמוע מה אומרים מארגני כנסים ואירועים אחרים.

 • ניסיון - צוות דיילות מנוסה ומקצועי יעזור למארגני הכינוס להתמודד בהצלחה עם מצבים צפויים ובלתי צפויים.

 • ביטוחים – עריכת ביטוחים מתאימים על ידי ספק הדיילות מקטינים את הסיכונים של מארגני האירוע: ביטוח "חבות מעסיקים" מכסה את המעסיק במקרה של פציעה של עובד במהלך עבודתו מעבר לזכויות העובד מול ביטוח לאומי. "ביטוח צד שלישי" – מכסה את המעסיק במקרה של נזק שעובד גרם לצד שלישי. ספק דיילות שאינו מבוטח בביטוחים אלו עלול לחשוף את המזמין לסיכונים מוגדלים במקרה של פציעות או נזקים.

 • מדים מעוצבים – מה איכות המדים של הדיילות ומה הם כוללים?
  חליפות אחידות ומעוצבת הכוללת מכנסים, חולצה וג'קט. חולצה לבנה שהדיילת מתבקשת להביא מהבית ואין בה אחידות.
  האם ניתן לבחור את צבע החולצה והמטפחת בהתאם לצבעי האירוע?

 • תנאי עבודה הוגנים – העסקה בצורה לא מסודרת בתנאים לא הוגנים עלולה בסבירות גבוהה להוביל לתוצאה של עובדים ממורמרים ושרות לקוי למשתתפי האירוע. מעבר לזאת, התעלמות מזכויותיהם של העובדים חושפת גם את מארגן האירוע לסיכונים ולכן חשוב לוודא כי ספק הדיילות מעסיק את צוות הדיילות בצורה מסודרת ובהתאם לחוק.

 • צוות קבוע, איכותי וגדול מספיק - הכרות ושיתוף פעולה בתוך צוות הדיילות עוזרת ומגבירה את היעילות. כאשר צוות הדיילות פועל יחד למען מטרה משותפת ומוכרת, התוצאה מושגת ביתר קלות. צוות גדול ואיכותי מאפשר התאמה טובה יותר של הדיילות לאופי וסוג האירוע ומאפשר לחברת הדיילות להתאים את גודל הצוות לארוע בהתראה קצרה יותר.

 • שירותים נוספים – עבודה מול מספר ספקים מצומצם חוסכת תיאומים ומאפשרת גמישות רבה יותר בשטח. כך לדוגמא כאשר צוות דיילות ההכוונה וצוות הרישום מאותה חברה ניתן לנייד דיילות מעמדות הרישום להכוונה ולהפך ע"פ הצרכים המשתנים במהלך האירוע. דיילות שתגברו והפעילו את מרכז הרישום מגיעות לארוע כאשר הן מכירות את נוהלי הרישום, וחלק מהנרשמים עצמם הקשר למוזמנים משתפר.
  כל הזכויות שמורות 2010 שי דיילות ©